Dzieci sport piłka nożna

Naszą misją jest stworzenie profesjonalnego, a zarazem przyjaznego miejsca do długofalowego rozwoju młodych sportowców, w którym będą mogli znaleźć optymalne warunki zarówno do nauki, zabawy, jak i odpoczynku, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zapraszamy na zajęcia zawodników w wieku 4-12 lat, którzy w niewielkich grupach będą się uczyć i bawić, pracując indywidualnie i drużynowo pod opieką profesjonalnych trenerów, posiadających najwyższe kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.  

Dzieci sport piłka nożna

TRENINGI

5-6 LAT

WTOREK I PIĄTEK

17.00-18.00

u. Namysłowska 21
(wejście od ul.Darwina)

7-10 LAT

PONIEDZIAŁEK

19.00-20.30

CZWARTEK

17.30-19.00

ul. Szanajcy 5

10-14 LAT

WTOREK I PIATEK

18.00-19.30

ul. Namysłowska 21

 

AKADEMIA AKS ZŁY

OPŁATY

Chcemy, aby model finansowania Akademii opierał się na modelu przedsiębiorstwa społecznego, którego cechami są transparentność i solidarność. Cały przychód z Akademii będzie przeznaczony na dalszy rozwój projektu, dlatego zachęcamy rodziców i opiekunów do wspólnego tworzenia akademii oraz zajęć dodatkowych angażujących zarówno dzieci jak i całe rodziny i społeczność AKS Zły.

Czesne w Akademii to:
1. 250 PLN /miesięcznie za uczestnika.
Zniżka dla rodzeństwa – 225 PLN /miesięcznie za uczestnika.
2. Udział w 1 treningu tygodniowo – 150 PLN /miesięcznie za uczestnika.
Zniżka dla rodzeństwa – 120 PLN /miesięcznie za uczestnika.
3. Udział w pojedynczych zajęciach 50 PLN.

W ramach czesnego zapewniamy:

  • Zajęcia sportowo-edukacyjne 2 razy w tygodniu po 60 min lub 90 min
  • Opieka profesjonalnych trenerów
  • Wsparcie animatora/opiekuna w czasie zajęć
  • Ubezpieczenie NNW

Dodatkowa opłata za:

  • Strój sportowy Akademia AKS
  • Dodatkowe zajęcia sportowe zaproponowane przez Akademię
  • Obozy i wyjazdy
  • Uczestnictwo w zawodach

 

 

Dane do przelewu:

Akademia AKS Zły

Nr konta: 57 1750 0012 0000 0000 3293 5524

W tytule prosimy wpisać: Imię i nazwisko dziecka / godzinę treningu / miesiąc, za który wnoszona jest opłata.

AKADEMIA AKS ZŁY

4 FILARY PLANU TRENINGOWEGO

Nasz program szkolenia podzielony jest na kilka części, skierowanych do najmłodszych (4-6 lat) i nieco starszych dzieci (7-12) oraz młodzieży (13+ lat) i ukierunkowany jest na rozwój indywidualny w drużynie. Dla najmłodszych mamy przygotowane mnóstwo gier i zabaw, rozwijających wszechstronną aktywnością fizyczną. Nieco starsi będą całkiem sporo ćwiczyć z piłkami, rywalizując z rówieśnikami w grach towarzyskich i turniejach, a najstarsi, mogą spodziewać się również uczestnictwa w rozgrywkach ligowych! Program szkolenia opiera się na czterech celach rozwojowych, a dobór zajęć uzależniony jest od grupy wiekowej:

Rozwój mentalny – indywidualny i grupowy, przez budowanie pewności siebie, odpowiednie nastawienie i motywację czy rozwój umiejętności poznawczych, takich jak kreatywność, inteligencja, percepcja, przewidywanie i czas reakcji, a także umiejętności społeczne, związane ze współpracą i rozwojem w grupie.

 

Rozwój techniczny – ukierunkowany na kompleksową naukę elementów techniki: prowadzenie, podanie, przyjęcie czy uderzenie. Prowadzący do maksymalnej kontroli nad piłką i przebiegiem gry.

 

Rozwój motoryczny – wszechstronny i ukierunkowany rozwój umiejętności ruchowych i motorycznych, dopasowany do wieku, potrzeb i wymagań zawodników, ze szczególnym uwzględnieniem koordynacji ruchowej i szybkości, wytrzymałości, mocy czy siły.

Rozwój taktyczny – ukierunkowany na wszechstronne przygotowanie do rywalizacji sportowej i jak najlepsze rozumienie gry, a co za tym idzie dobór najlepszych kierunków działań do realizacji celów.

PRZED PIERWSZYM TRENINGIEM

Pierwszy trening to zawsze duże emocje, w których można stracić głowę, dlatego przygotowaliśmy dla Was mini pikto ściągę.

WYGODNY STRÓJ SPORTOWY

BUTY DO PIŁKI

WODA

DOBRY NASTRÓJ

zapisz dziecko na trening w akademii

Zapraszamy na trening, pierwszy jest zawsze gratis. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i spotkajmy się na boisku.